MyDukkan

MyDukkan; aynı zamanda bir müzisyen olan Selçuk Uzunhasanoğlu tarafından kurulmuştur. Ülkemizde distribütörlüğü olan her marka ve modeli bünyesinde barındırmayı hedefleyen MyDukkan; ticaretten önce “müzisyen müşteri temsilcileri” ile müşterilerinin memnuniyetini, Türkiye’nin her bir köşesine ürün gönderebilmeyi, müzisyen dostlarımızın ihtiyaçlarına en doğru yanıtı vermeyi amaçlamaktadır…

Yıl 2004…

O yıllarda e-ticaret yapabilmek gerçekten meşakkatli bir iş… Uzun bir süre çeşitli hazır e-ticaret paket programlarını inceledik ve kısa bir süre kullandık. Ancak hiçbiri; size ve bize hitap edecek özel bir yapıya sahip değildi. Bu yüzden kendi yazılımımızı geliştirmek için kolları sıvadık ve çalışmalara başladık. Bunun sonucunda da şu andaki yapıya ulaştık. Ülkemizin ilk müzik forumu kurucularından olduğumuz için, (mygitar.com) sitemiz ürün sayfalarında da “mini forum” ve “Yorum” sayfalarını hayata geçirdik. Müşterilerimizin “mp3” yüklemelerine olanak sağlayıp, ürünleri inceleyen diğer müşteri ve ziyaretçilerimize objektif değerlendirme imkanları sunmaya çalıştık.

Yıl 2016…

Günümüzde e-ticaret için birçok alternatif çözüm var ve sektöre bir çok girişimci ekleniyor.

“Genel bir bakış açısıyla değerlendirildiğinde e-ticaret; düşük bütçeyle, kolay para kazanmak olarak değerlendiriliyor…”

Ancak gereklilikleri yerine getirdiğinizde oldukça zor ve maliyetli bir iş olduğunu söylemeliyiz.

“En Ucuz” sloganını kullanmadık ve kullanmayacağız! Çünkü MyDukkan; kalite arandığında “en ucuz” sloganının “çok ucuz” bir strateji olduğunu biliyor.

Daha fazlası için tıklayınız…